وضعیت شبکه

اخبار و اطلاعیه ها

اختلال در جدول یوزر سرور (در حال گذراندن مراحل)

تاثیر سرور - S111_IR_Cpanel_Trade | اهمیت - ضروری


نام سرور :سرور لینوکس شماره ۳ سی پنل ایران

علت اختلال : کرش کردن جدول یوزر سرور

شرح مشکل :‌به دلیل اختلال در جدول یوزر سرور از صبح امروز امکان لاگین به سرور فراهم نشد ،‌این مشکل در لایه کرنل سیستم عامل و به دلیل اختلال در بروز رسانی کرنل توسط افزونه Kernel Care شرکت Cloud Linux ایجاد شده است .

شرح مراحل کاری انجام شده :‌

از پوشه کش یوزر ها یک کپی از یوزر ها به جدول یوزر اصلی کپی شد و پس از آن سروی های سرور در حالت Rescue mode آنلاین شد ، در این حالت Network سرور آنلاین شده است و وب سایت های روی سرور نیز آنلاین شده اند ، در حالت فعلی ممکن هست برخی از وب سایت ها در نمایش سایت و محتوای سایت دچار اختلال گردند .

به جهت اطمینان از عملکرد سرور در آینده ، سرور جدیدی کانفیگ شد و هم اکنون کلیه اکانت های سرور قدیم در حال انتقال به سرور جدید می باشد ، نوع انتقال Express Transfer می باشد و به محض انتقال هر یوزر وب سایت مربوطه لود خواهد شد ، پس ار اتمام انتقال آی پی سرور قدیم جایگزین سرور جدید خواهد شد .

پس از اتمام کار و اتمام انتقال ، یک ایمیل اطلاع رسانی به تمام کاربران این سرویس ارسال خواهد شد ، در صورتی که پس از اتمام عملیات انتقال همچنان وب سایت شما دچار اختلال و اشکال بود می توانید با ارسال یک درخواست به واحد پشتیبانی ، مورد را اعلام بفرمایید تا اختلال ایجاد شده بررسی و رفع گردد .

مجدانه از اختلال ایجاد شده پوزش می خواهیم ، قطعا واحد فنی تمام تلاش خود را در تسریع اتمام و رفع مشکل به کار خواهد بست تا هر چه سریعتر وب سایت شما لود شود

 

با سپاس

------------------

بروزرسانی شماره ۱ :

انتقال کلیه اکانت ها به سرور جدید انجام شد و هم اکنون کلیه وب سایت های روی سرور آنلاین می باشد ، در صورتی که وب سایت شما در لود با هر گونه اختلالی روبروست لطفا با واحد پشتیبانی در تماس باشید 

با سپاس

تاریخ - 2018/12/23 10:36 - 2018/12/24 04:00

آخرین بروزرسانی - 2018/12/24 01:31